Culturi agricole

-
Erbicid toal Glypho (1L)
Erbicidul total Glypho este un erbicid pentru vita de vie, livezi, miristi, terasamente, silvicultura si ca desicant la grau, orz, porumb, floarea soarelui, rapita, soia. Combate toate plantele verzi. Se aplica pe buruienile inalte de 15 - 20 cm
Vezi mai multIncepand de la: 45,00 RON
Stoc epuizat
-
Fungicid tomate Score 250 EC
Fungicidul pentru tomate Score 250 EC combate alternarioza, actionand sistemic, actionand preventiv și curativ.
Vezi mai multIncepand de la: 4,00 RON
-
Pachet pre-inflorire SynBio Activ (10 L) - stimuleaza inflorirea
Pachet pre-inflorire SynBio Activ - biostimulator natural care stimuleaza inflorirea si fructificarea la pomi, vita de vie, legume, cartof, cereale, sfecla de zahar, floarea soarelui.
Vezi mai multIncepand de la: 10,00 RON
Stoc epuizat
-
Ingrasamant Cropmax (20 ml, 50 ml, 100 ml, 250 ml, 1L, 5L, 20L)
Ingrasamant Cropmax - este un produs complex, biologic, in confromitate cu normele Uniunii Europene, cu certificat emis de catre BCS–ÖKO - Germania. Produsul este indispensabil de-a lungul unui sezon de cultura, datorita proprietatilor si compozitiei sale unice.
Vezi mai multIncepand de la: 10,00 RON
-
Ciuperci micorizante RHS rootgrow
Ciupercile micorizante contribuie la dezvoltarea unui vast sistem de inradacinare secundar care furnizeaza plantelor un supliment de apa si nutrienti.
Vezi mai multIncepand de la: 22,00 RON
Stoc epuizat
-
Ingrasamant organic Wuxal Ascofol (1L, 10L)
Wuxal Ascofol - ingrasamant organic foliar premium pe baza de alge, usor solubil, creste rezistenta plantelor la conditii de stres, previne deficitul de microelemente, creste calitatea productiei.
Vezi mai multIncepand de la: 83,00 RON
-
Ingrasamant Folicat Calciu (1 L)
Ingrasamant Folicat Calciu este un produs special creat pentru a se corecta carentele de calciu la legume (tomate, castraveți, ardei, varză, conopidă, ceapă, morcovi, salată, vinete, dovleci, fasole, pepeni, ridichi, praz, sfeclă roșie, spanac, țelină, pătrunjel, păstârnac), flori și plante ornamentale (mușcate, petunii, crizanteme, lavandă, poinsetia, lalele, zambile, narcise, crini, primula, gălbenele, dalia, ochiul boului, flori de piatră, gerbera, trandafiri), capsun, pomi (meri, piersic, cires).
Vezi mai multIncepand de la: 78,00 RON
Stoc epuizat
-
Capcana musca (viermele) cireselor Decis Trap
Capcana musca (viermele) cireselor Decis Trap - pentru atragerea si combaterea principalului daunator la cires si visin - musca cireselor (Rhagoletis cerasi). Atrage mustele adulte cu carbonat de amoniu si le combate cu insecticidul Decis. Potrivit pentru combatere integrata si productie ecologica.
Vezi mai mult40,00 RON -
Fungicid tomate Flowbrix 1L
Fungicidul pentru tomate Flowbrix combate mana, fiind un produs revolutionar pe baza de cupru metalic
Vezi mai mult80,00 RON -
Capcana cu feromoni Tuta absoluta Temoocid - 3 buc
Capcana cu feromoni Tuta absoluta Temoocid - 3 buc - pentru atragerea si combaterea Moliei tomatelor (Tuta absoluta). Atrage daunatorul prin culoarea galbena si prin feromoni.
Vezi mai mult80,00 RONStoc epuizat


